• آیا برای ورود به اتاق لازم است ثبت نام کنم؟

  در حالت عمومی خیر! شما می‌توانید با یک کلیک روی لینک، وارد اتاق شوید.

 • چگونه نام کاربری خود را تغییر دهم؟

  شما می‌توانید روی اسم خود در اتاق کلیک کنید و به راحتی آن را تغییر دهید.

 • چرا نفر ۱۰۱‌ام نمی‌تواند وارد اتاق شود؟

  در حال حاضر به خاطر محدودیت‌ها و زیرساخت‌های فنی، حداکثر تعداد مجاز برای اعضای هر اتاق ۱۰۰ نفر است.

 • چرا کد احراز هویت برای من ارسال نمی‌شود؟

  ابتدا مطمئن شوید شماره تلفن خود را به درستی وارد کرده‌اید. سپس بررسی کنید که خط شما در دسترس است. در صورتی که دو مورد قبلی مشکلی نداشتند با ما تماس بگیرید.

 • چرا قابلیت اشتراک‌ گذاری صفحه نمایش برای من وجود ندارد؟

  قابلیت اشتراک گذاری صفحه نمایش به علت درگیر کردن مقدار قابل توجهی از پردازنده دستگاه شما، فقط در نسخه رایانه‌های شخصی در دسترس است. پس به احتمال زیاد شما در حال استفاده از نسخه موبایل هستید. در غیر این صورت با ما تماس بگیرید.

 • زمان رویارویی با پیام «تصویر … به علت صرفه جویی در پهنای باند قطع شده است» چگونه مشکل را برطرف کنم؟

  برای ارائه بهترین کیفیت در ارتباط صوتی، زمانی که اتصال شما ضعیف می‌شود، تصویر باقی شرکت کننده‌ها برای شما متوقف می‌شود. به محض اینکه اتصال شما به حالت مناسب بازگردد، تصاویر ادامه پیدا می‌کنند. در غیر این صورت صفحه اتاق را مجددا بارگذاری کنید.

 • چرا باقی شرکت کنندگان صدا یا تصویر من را ندارند؟

  ابتدا مطمئن شوید دسترسی‌های لازم را به مرورگر خود یا نرم افزار ما (اگر کاربر موبایل هستید) داده‌اید. سپس به منوی تنظیمات، بخش دستگاه‌ها رفته تا از صحت میکروفون و دوربین خود مطمئن شوید. در نهایت هم بررسی کنید که اتصال شما در وضعیت قرمز (poor) یا خاکستری (lost) نباشد. در غیر این صورت با ما تماس بگیرید.

 • چرا از اتاق بیرون می‌افتم؟

  اولین اقدام چک کردن وضعیت اینترنت خود است. در اتاق، اگر گوشه پنجره خود مثلث قرمز بود یعنی وضعیت اینترنت شما بد است. اگر وی پی ان یا فیلترشکن روشن دارید آن را خاموش کنید و اتاق را از اول باز کنید. سپس با ورود به ابزار بیشتر (سه نقطه عمودی سمت راست پایین اتاق) گزینه مدیریت کیفیت تصویر را انتخاب کنید و کیفیت تصویر را کاهش دهید (گزینه کم‌ترین پهنای باند تمام تصویرها را تنها برای شما خاموش می‌کند). در صورتی که مشکل شما حل نشد لطفا با تیم پشتیبانی قرار تماس بگیرید.

 • خطای ۴۰۴ نشان داده می‌شود

  در چنین مواقعی لینک اتاق را از اول کپی و پیست کنید. اگر از آدرس اتاق حرفی کم یا زیاد شود این خطا به شما نشان داده خواهد شد. دلیل دیگر این مشکل وجود نداشتن اتاق می‌تواند باشد. اگر اتاق را خودتان درست کردید به لیست اتاق‌های من مراجعه کنید و اگر دعوت شد‌‌ه‌اید به میزبان خبر دهید. در صورتی که این خطا در زمان ورود یا ثبت نام اتفاق افتاد لطفا با تیم پشتیبانی قرار تماس بگیرید.